Сайт ММО вчителів Основ здоров'я

Головна » 2013 » Квітень » 14 » Пройшов міський етап ХІІ обласного конкурсу з пропаганди та розповсюдження здорового способу життя «Молодь обирає здоров’я»
13:29
Пройшов міський етап ХІІ обласного конкурсу з пропаганди та розповсюдження здорового способу життя «Молодь обирає здоров’я»
З метою формування у підлітків позитивної мотивації на збереження та поліпшення власного здоров’я; пропаганди здорового, активного способу життя та фізично розвинутої особистості 05 квітня 2013 року на базі ЗОШ№1 було проведено міський етап ХІІ обласного конкурсу з пропаганди та розповсюдження здорового способу життя «Молодь обирає здоров’я», який включав етапи: «Візитна картка команди», «Вікторина», «Конкурс капітанів», «Надання долікарської допомоги» та «Плакат соціальної реклами».
У міському етапі брали участь представники загальноосвітніх навчальних закладів: ЗОШ№1, ЗОШ№4, ЗОШ№6, ЗОШ№7, ЗОШ№8, Г№9, ЗОШ№13, ЗОШ№14, ЗОШ№15, НВК№16, Г№19, ЗОШ№20, ЗОШ№22, ЗОШ№24 та СШ№25. Оцінювання виступів команд проводилося за критеріями, визначеними обласним Положенням.
За результатами конкурсів місця розподілились таким чином:
І місце – ЗОШ№1 (керівник Булига Д.П.);
ІІ місце – Г№19 (керівник Єгорова З.Ф.);
ІІІ місце – СШ№25 (керівник Покатильська Г.В.).
Вітаємо переможців!

А команді ЗОШ№1 «Новая волна» результативного виступу на зональному етапі, який буде проведено 10 квітня 2013 року на базі ЗОШ№1.


Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 1220 | Додав: -BOSS- | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1 Сергей  
0
Отличный у Вас сайт, много полезной информации ... обязательно поучаствуйте в конкурсе http://tvoezdorovje.org.ua/info/konkurs.html

Ім`я *:
Email *:
Код *: